Movies
Ratings
82
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0