Movies
Ratings
782
The LobsterRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
The ClosetRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5