Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0