Series
Ratings
50
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0