Movies
Ratings
377
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
RobotsRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.5