Movies
Ratings
113
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0