Titles you rated
The World is Still BeautifulRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
Amagi Brilliant ParkRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.5
- TsukimonogatariRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.5- HanamonogatariRated ★ 3.5
- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NEW GAME!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0