Titles you rated
SoulRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mean StreetsRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5