Titles you rated
OverlordRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0