Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
1923 Season 2Rated ★ 3.5
1923 Season 1Rated ★ 3.5
MobLandRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 2.5
Uncle From Another WorldRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 1.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0