Series
Ratings
155
TriggerRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0