Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Squid Girl!?Rated ★ 0.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 3.5- Macross FRated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
To Love-RuRated ★ 1.0