Movies
Ratings
605
The OutlawsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Legend of the DragonRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0