Movies
Ratings
1170
ExhumaRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
GuestRated ★ 4.0
SproutRated ★ 3.5