Titles you rated
The RoadRated ★ 3.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0