Series
Ratings
23
Breaking BadRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0