Movies
Ratings
1001
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Raining StonesRated ★ 4.0
Ladies of the ForestRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Move The GraveRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 3.5