Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Meet the RobinsonsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Return of JafarRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 1.0
Easy ARated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0