Titles you rated
MaggieRated ★ 4.0- The Land of Morning CalmRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 2.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 5.0