Movies
Ratings
163
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0