Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
Playing for KeepsRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0