Movies
Ratings
427
BreathlessRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0