Titles you rated
Shallow HalRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5