Series
Ratings
137
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0