Series
Ratings
17
Secret LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5