Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5