Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0