Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
S.I.U.Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
NextRated ★ 4.0
2012: Ice AgeRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0