Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0