Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0