Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5