Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0