Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
My Broken MarikoRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0- One WinRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5