Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5