Titles you rated
RedRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0