Titles you rated
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 2.5
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0