Titles you rated
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5