Titles you rated
Worry Not, She's the BossRated ★ 1.0
9 BorderRated ★ 2.0
Banshaku no Ryuugi Season 3Rated ★ 3.0
The Gift of Your HeartRated ★ 2.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- Bansan BluesRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Houkago KarteRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.0
Dr.ChocolateRated ★ 2.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0