Movies
Ratings
17
UpRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0