Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5