Movies
Ratings
560
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
The JacketRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0