Series
Ratings
34
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0