Movies
Ratings
302
BurningRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0