Movies
Ratings
463
MaterialistsRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 0.5
AmadeusRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0
Please Stand ByRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 5.0
Promising Young WomanRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0