Series
Ratings
31
Secret GardenRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0