Titles you rated
Total RecallRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0