Movies
Ratings
897
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.0
ConsentRated ★ 2.5
1408Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.0- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 2.5
Always Be My MaybeRated ★ 0.5
Last Night in SohoRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5