Titles you rated
The KingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 0.5
CruellaRated ★ 4.0