Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0