Series
Ratings
26
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
DaybreakRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
The KillingRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0